Nowe osiedle w Mikołowie (Reta) - domy na sprzedaż

Przy ulicy Konopnickiej w Mikołowie powstaje zamknięte osiedle 11 energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej – na podstawie wyjątkowo praktycznego projektu BOX HAUS CITY (w wersji dłuższej z garażem).

Ceny, rzuty – zobacz tutaj.

Z dumą i radością prezentujemy naszą kolejną inwestycję – osiedle 11 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej – kilka metrów od zielonych terenów spacerowych, placu zabaw i boiska w Mikołowie przy ul. Konopnickiej (obok numeru 50).

Energooszczędne domy szeregowe są zbudowane na podstawie powiększonego do 116m2 projektu BOX HAUS CITY. DOMY PODLEGAJĄ DOPŁATOM W NOWYM PROGRAMIE RZĄDOWYM „MIESZKANIE DLA MŁODYCH”!

Co więcej – domy budowane w Mikołowie otrzymały dopłatę ekologiczną z NFOŚiGW! Kupując jeden z naszych domów dostaniesz 30.000 zł! Nasze domy spełniają standard NF40! Więcej informacji o dopłatach ekologicznych znajdziesz TUTAJ.

Już teraz sprzedajemy i przyjmujemy rezerwacje na nowe budynki – skontaktuj się z nami.


Zobacz pozostałe aktualności

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź