Domy na sprzedaż

Gotowe rozwiązania – dla wygody i oszczędności

W najatrakcyjniejszych lokalizacjach śląskich miast, tworzymy osiedla energooszczędnych domów – wolnostojących i szeregowych. Wdrażamy nowatorskie rozwiązania, które pozwalają skutecznie obniżać koszty eksploatacji. Dbamy o optymalną przestronność pomieszczeń, aby zapewnić maksymalny komfort mieszkania zarówno dużym rodzinom, jak i pojedynczym osobom. Nasze domy powstają zawsze w miejscach przyjaznych rodzicom z dziećmi, w otoczeniu szlaków spacerowych, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. Aktualnie prowadzimy sprzedaż następujących domów:

Mikołów Reta - ul. Konopnickiej -  Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej

Osiedle zakończone.
Zapraszamy do domu pokazowego - zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem.


Przy ulicy Konopnickiej w Mikołowie powstaje zamknięte osiedle 11 energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej - na podstawie wyjątkowo praktycznego projektu BOX HAUS CITY (w wersji dłuższej z garażem). Domy charakteryzują się bardzo tanią eksploatacją, zwartą bryłą, prostotą i możliwością zamieszkania przez rodziny 4-5 osobowe. Na 100-120m2 zmieściliśmy wszystko co potrzeba do wygodnego życia - nie marnując przestrzeni i Twoich pieniędzy! Masz do dyspozycji przestronny salon z kuchnią i jadalnią, pomieszczenie gospodarcze i toaletę na parterze. Na piętrze są trzy przestronne, ustawne sypialnie i spora łazienka z miejscem na wannę i prysznic.

Jeżeli masz ochotę - możesz wstawić kominek - w salonie jest odpowiedni komin (Schiedel) i dolot powietrza z zewnątrz. A w ciepłe dni wypijesz ulubioną kawę na południowym tarasie - przy akompaniamencie śpiewu ptaków z dala od wielkomiejskiego zgiełku, wszystko to w cieniu przepięknych drzew. A przecież osiedle oddalone jest tylko 3 minuty jazdy od Mikołowa, 10 minut od Tychów i 15 minut od Katowic! W niewielkiej odległości znajduje się szkoła, przedszkole, przystanki autobusowe i sklepy. Zaraz za bramą osiedla zaczynają się tereny spacerowe, a po przejściu kilkuset metrów znajduje się piękny plac zabaw dla dzieci oraz boisko dla młodzieży.

Budynki wykonane są w podwyższonym standardzie deweloperskim, z C.O. gazowym (piec kondensacyjny Saunier Duval - zamknięta komora spalania, sterowanie pogodowe, grzejniki PURMO) - z najwyższej jakości materiałów - elewacja styropianowa z tynkiem silikonowym CAPAROL, prefabrykowana konstrukcja ścienna, wełna mineralna 16cm ISOVER, płyty OSB bez formaldehydu, płyty GK ogniochronne. Okna pasywne (trójszybowe, U mniejsze od 0,8) i nowoczesne drzwi wejściowe drewniane pasywne CAL. Posadzki wykończone są wylewką cementową (na parterze i piętrze), a budynki oddzielone są dylatacją - nie przenoszą się dźwięki z sąsiedniego budynku. Dach pokryty jest markową dachówką (BRAAS), a tynk silikonowy na zewnątrz jest nowoczesny, trwały i łatwy w utrzymaniu czystości.

Od frontu kostka brukowa i zależnie od budynku podjazd lub droga i dwa miejsca parkingowe, z tyłu duży ogródek (50-160m2). Droga dojazdowa utwardzona i wykończona kostką brukową, dodatkowo parking dla wszystkich mieszkańców i ich gości. Domy budowane przez nas są bardzo funkcjonalne i wysoce energooszczędne. Współczynnik przenikania ciepła dla wszystkich przegród wynosi 0,12 W/m2K (to jest norma domów pasywnych)! Domy są bardzo tanie w utrzymaniu - ogrzewanie kosztuje tylko 1400zł rocznie (piec gazowy kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania - dla standardu PREMIUM) oraz praktyczne - pełne dwie kondygnacje, duże pomieszczenia i duże okna, kominek w salonie, duża kuchnia z jadalnią - idealne dla 5-osobowej rodziny. Każdy budynek w standardzie PREMIUM wyposażony jest w najnowocześniejszy system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperator) firmy AERIS - w Twoim domu zawsze będzie świeże powietrze, a rachunki za ogrzewanie niskie! Tak niskie koszty ogrzewania oznaczają, że Twój dom sam "spłaci się" podczas 30 letniego okresu kredytowania!

Najważniejsza jest bardzo wysoka jakość i cena budynków - od 3.089zł brutto za m2 domu w standardzie deweloperskim podwyższonym! Działka z własnym ogródkiem, podjazdami z kostki brukowej, wszystkimi przyłączami i udziałem w drodze w cenie domu. Kupujesz najwyższej jakości dom pasywny w cenie mieszkania! Firma BOX HAUS buduje domy najwyższej jakości w normalnych cenach - dostępne dla każdego. Domy z garażem są już gotowe do zamieszkania i oddane do użytkowania, pozostałe budynki będą gotowe do grudnia 2017. Budowane jest tylko 11 budynków - zarezerwuj jeden dom dla siebie już teraz! Sprzedaż gotowych budynków po wybudowaniu - widzisz co kupujesz!

Budynki oddawane są do użytkowania w standardzie: PREMIUM (dom energooszczędny NF40).

UWAGA - PROMOCJA! Tylko teraz otrzymasz schody drewniane samonośne STOLMIX (o wartości 13.000zł) GRATIS!
Podpisz umowę rezerwacyjną lub wstępną TERAZ!
Podane ceny brutto z działką.

Oferta sprzedaży

6udynek Numer Powierzchnia m2 Działka m2 Cena Standard   Dodatki
A 49/1 115,51 235 SPRZEDANE Premium 2289/64 Schody gratis
B 49/2 115,51 132 SPRZEDANE Premium 2288/64 Schody gratis
C 49/3 115,51 134 SPRZEDANE Premium 2287/64 Schody gratis
D 49/4 115,51 135 SPRZEDANE Premium 2286/64 Schody gratis
E 49/5 115,51 137 SPRZEDANE Premium 2285/64 Schody gratis
F 49/6 115,51 240 SPRZEDANE Premium 2284/64 Schody gratis
               
G 49/11 96,49 252 SPRZEDANE Premium 2283/64 Schody gratis
H 49/10 96,49 148 SPRZEDANE Premium 2282/64 Schody gratis
I 49/9 96,49 250 SPRZEDANE Premium 2281/64 Schody gratis
               
J 49/7 96,49 190 SPRZEDANE Premium 2280/64 Schody gratis
K 49/8 96,49 169 SPRZEDANE Premium 2279/64 Schody gratis

Warianty standardu wykończenia:                                          
                                            
ECO - budynek energooszczędny, okna 3-szybowe, wentylacja grawitacyjna, piec gazowy z zamkniętą komorą spalania, 25cm wełny pod dachem, elewacja 12cm styropianu + 16cm wełny w konstrukcji                                            
                                            
PREMIUM - dodatkowo wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja), okna pasywne, piec gazowy kondensacyjny o sprawności 103%, dodatkowe ocieplenie 10cm pod płytą fundamentową, dodatkowe ocieplenie (łącznie 30cm wełny) dachu, styropian grafitowy (jak 15cm zwykłego)            

Dlaczego warto wybrać gotowy dom BOX HAUS?

  • oszczędność czasu i wygoda
  • nowoczesna, funkcjonalna zabudowa 
  • przyjazna, bezpieczna lokalizacja 
  • energooszczędne rozwiązania w standardzie
  • dofinansowania rządowe

Pliki do pobrania

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź