Domy na sprzedaż

Gotowe rozwiązania – dla wygody i oszczędności

W najatrakcyjniejszych lokalizacjach śląskich miast tworzymy osiedla energooszczędnych domów – wolnostojących i szeregowych. Wdrażamy nowatorskie rozwiązania, które pozwalają skutecznie obniżać koszty eksploatacji. Dbamy o optymalną przestronność pomieszczeń, aby zapewnić maksymalny komfort mieszkania zarówno dużym rodzinom, jak i pojedynczym osobom. Nasze domy i mieszkania powstają zawsze w miejscach przyjaznych rodzicom z dziećmi, w otoczeniu szlaków spacerowych, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. Aktualnie prowadzimy sprzedaż następujących domów:

Łaziska Górne (Łaziska Dolne) - ul. Mokierska - Kameralne osiedle 6 mieszkań w zabudowie szeregowej:


Zapraszamy do domu pokazowego - zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem.


Przy ulicy Mokierskiej w Łaziskach Górnych (dzielnica Łaziska Dolne) powstaje zamknięte osiedle 6 energooszczędnych mieszkań w zabudowie szeregowej - na podstawie wyjątkowo praktycznego projektu. Mieszkania charakteryzują się bardzo tanią eksploatacją, zwartą bryłą, prostotą i możliwością zamieszkania przez rodziny 2-4 osobowe. Na 65-75m2 zmieściliśmy wszystko co potrzeba do wygodnego życia - nie marnując przestrzeni i Twoich pieniędzy! Masz do dyspozycji przestronny salon z kuchnią i jadalnią, duży przedsionek, dwie przestronne, ustawne sypialnie i sporą łazienkę z miejscem na wannę i prysznic oraz pralkę.

W ciepłe dni wypijesz ulubioną kawę w swoim własnym ogródku - przy akompaniamencie śpiewu ptaków z dala od wielkomiejskiego zgiełku. KAŻDE mieszkanie posiada swój własny ogródek! Osiedle oddalone jest tylko 3 minuty jazdy od Mikołowa, 10 minut od Tychów i 15 minut od Katowic! W niewielkiej odległości znajduje się szkoła, przedszkole, przystanki autobusowe i lokalne sklepy. Zaraz za osiedlem zaczynają się tereny spacerowe, a po przejściu kilkuset metrów znajduje się piękny plac zabaw dla dzieci oraz boisko dla młodzieży i Ośrodek Żabka z basenem.

Budynki wykonane są w podwyższonym standardzie deweloperskim z najwyższej jakości materiałów - elewacja styropianowa z tynkiem STO, prefabrykowana konstrukcja ścienna, wełna mineralna 16cm ISOVER, płyty OSB bez formaldehydu, płyty GK ogniochronne. Okna pasywne (trójszybowe, U mniejsze od 0,8) i nowoczesne drzwi wejściowe MIKEA. Posadzki wykończone są wylewką cementową (na parterze i piętrze), a budynki oddzielone są dylatacją - nie przenoszą się dźwięki z sąsiedniego budynku. Dach pokryty jest membraną PCV, a tynk na zewnątrz jest nowoczesny, trwały i łatwy w utrzymaniu czystości. Wszystkie mieszkania posiadają ogrzewanie elektryczne i zbiorniki na ciepłą wodę ATLANTIC

Od frontu kostka brukowa i droga oraz miejsce parkingowe dla każdego mieszkania, każde mieszkanie ma swój ogródek. Mieszkania budowane przez nas są bardzo funkcjonalne i wysoce energooszczędne. Współczynnik przenikania ciepła dla wszystkich przegród wynosi 0,12 W/m2K (to jest norma domów pasywnych)! Mieszkania są bardzo tanie w utrzymaniu - ogrzewanie kosztuje 0zł rocznie - do każdego mieszkania montujemy instalację fotowoltaiczną (PV) gratis! Tak niskie koszty utrzymania oznaczają, że Twoje mieszkanie samo "spłaci się" podczas 30 letniego okresu kredytowania!

Najważniejsza jest bardzo wysoka jakość oraz rozsądna cena. Działka z własnym ogródkiem, podjazdy z kostki brukowej (jedno miejsce postojowe w cenie), wszystkie przyłącza i udział w drodze w cenie mieszkania. Kupujesz najwyższej jakości mieszkanie zeroenergetyczne! Budynki będą gotowe do użytkowania do grudnia 2019. Budowane jest tylko 6 mieszkań - zarezerwuj jedno dla siebie już teraz! Sprzedaż gotowych budynków po wybudowaniu - widzisz co kupujesz!

Budynki oddawane są do użytkowania w standardzie: PREMIUM (dom energooszczędny).

UWAGA - PROMOCJA! Tylko teraz otrzymasz schody drewniane samonośne STOLMIX (o wartości 15.000zł) GRATIS!
Podpisz umowę rezerwacyjną lub wstępną TERAZ!
Podane ceny brutto z działką.

Oferta sprzedaży

Budynek Numer Powierzchnia m2 Działka m2 Cena Standard   Dodatki
A 12E/1 64,98 306 317.000 zł Premium 2908/9  
A 12E/2 75,40 306 325.000 zł Premium 2908/9 Schody gratis
B 12F/1 64,98 216 311.000 zł Premium 2907/9  
B 12F/2 75,40 216 325.000 zł Premium 2907/9 Schody gratis
C 12G/1 64,98 341 317.000 zł Premium 2906/9  
C 12G/2 75,40 341 325.000 zł Premium 2906/9 Schody gratis
               

Warianty standardu wykończenia:


PREMIUM - budynek energooszczędny, okna 3-szybowe pasywne, wentylacja grawitacyjna, ogrzewanie elektryczne ATLANTIC, 25cm ocieplenia dachu, elewacja 20cm styropianu grafitowego (jak 25cm zwykłego) + 16cm wełny w konstrukcji, ocieplenie 20cm pod płytą fundamentową, rolety okienne sterowane radiowo SOMFY.

Dlaczego warto wybrać gotowy dom BOX HAUS?

  • oszczędność czasu i wygoda
  • nowoczesna, funkcjonalna zabudowa 
  • przyjazna, bezpieczna lokalizacja 
  • energooszczędne rozwiązania w standardzie
  • instalacja FOTOWOLTAICZNA w standardzie
  • miejsce postojowe w cenie

Pliki do pobrania

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź