Letnia Promocja - KLIMATYZACJA GRATIS

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na budowę domu prefabrykowanego: ZEROENERGETYCZNEGO Z102D

Tylko teraz - promocja letnia (obowiązuje do końca wakacji - 31.08.2019) - do każdego domu klimatyzacja SPLIT wraz z montażem GRATIS!

Stan deweloperski tego domu kosztuje 359.640 PLN brutto i już zawiera:
-rekuperację AERIS
-6kW fotowoltaiki
-ogrzewanie promiennikami podczerwieni DIGEL-HEAT
-bogatą instalację wod. kan. ele. tv. internetową i alarmową


Projekt Z102 to projekt funkcjonalnego domu. Prosta konstrukcja oraz dach dwuspadowy pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Wnętrze domu to część dzienna: duży i jasny salon, jadalnia oraz kuchnia, komunikacja oraz część do pracy i wypoczynku domowników. W dużej sieni można wydzielić ścianką odrębną garderobę bądź wstawić pojemną szafę na kurtki, płaszcze i buty. Spokojnie można umieścić wygodny fotel oraz duże lustro aby zapewnić sobie komfort ubierania. Kuchnia otwiera się na salon, łącząc obie przestrzenie. Na parterze znajduje się dodatkowy pokój, który może służyć jako pokój gościnny bądź gabinet do pracy. Poddasze to strefa nocna dla mieszkańców, gdzie znajdują się 3 wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka z pralnią.

W domu z102 życie kwitnie w jego wnętrzu jak i na zewnątrz, w pięknie urządzonym ogrodzie. Taras od strony salonu jest zadaszony wysuniętym fragmentem dachu, gdzie można urządzać grillowe imprezki w każdą pogodę.


Zapraszamy do obejrzenia domu pokazowego po uprzednim umówieniu w Łaziskach Górnych, ul. Pawła Wyry 14a.

Zobacz pozostałe aktualności

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź