Nowe osiedle w Tarnowskich Górach - ostatnie mieszkania na sprzedaż

Przy ulicy Polarnej w Tarnowskich Górach powstało osiedle 6 energooszczędnych mieszkań w zabudowie szeregowej.

Ceny, rzuty – zobacz tutaj.

Z radością prezentujemy naszą kolejną inwestycję – osiedle 3 domów w zabudowie szeregowej (6 mieszkań) – kilka metrów od zielonych terenów spacerowych i placu zabaw w Tarnowskich Górach przy ul. Polarnej 53.

Mieszkania charakteryzują się bardzo tanią eksploatacją, zwartą bryłą, prostotą i możliwością zamieszkania przez rodziny 2-4 osobowe. Na 65-75m2 zmieściliśmy wszystko co potrzeba do wygodnego życia - nie marnując przestrzeni i Twoich pieniędzy! Masz do dyspozycji przestronny salon z kuchnią i jadalnią, duży przedsionek, dwie przestronne, ustawne sypialnie i sporą łazienkę z miejscem na wannę i prysznic oraz pralkę.

W ciepłe dni wypijesz ulubioną kawę w swoim własnym ogródku - przy akompaniamencie śpiewu ptaków z dala od wielkomiejskiego zgiełku. KAŻDE mieszkanie posiada swój własny ogródek lub taras!

Mieszkania są bardzo tanie w utrzymaniu - ogrzewanie kosztuje 0zł rocznie - do każdego mieszkania montujemy instalację fotowoltaiczną (PV) gratis! Tak niskie koszty utrzymania oznaczają, że Twoje mieszkanie samo "spłaci się" podczas 30 letniego okresu kredytowania!

Już teraz sprzedajemy i przyjmujemy rezerwacje na nowe mieszkania – skontaktuj się z nami.


Zobacz pozostałe aktualności

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź