Domy ZERO-ENERGETYCZNE w Orzeszu

WSZYSTKIE DOMY SPRZEDANE - ZAPRASZAMY DO KONTAKTU - DOWIEDZ SIĘ, CO TERAZ BUDUJEMY


Zapraszamy do rezerwacji jednego z pięciu domów zeroenergetycznych MINI BOX w nowej PROMOCJI LETNIEJ 2017.

Cena tego domu z fotowoltaiką, rekuperacją (wentylacją mechaniczną), DZIAŁKĄ O POWIERZCHNI 570m2 w standardzie deweloperskim to 369.000 złotych brutto. 

Zamieszkaj w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy!
Domy powstaną na działkach o powierzchni 570 m2 w cichej dzielnicy Orzesza – Mościskach, usytuowanej w pobliżu DK 81 (Wisła – Katowice), co jest dużym udogodnieniem w dojazdach do pracy. Działki położone są w sąsiedztwie lasu i ścieżek rowerowych. W pobliżu znajduje się Szkoła Podstawowa, Przedszkole i centra handlowe w Orzeszu.

Dom Mini Box jest idealnym rozwiązaniem dla 4 osobowej rodziny. Optymalny kąt nachylenia dachu oraz jego prosta konstrukcja, a także wyższa ścianka kolankowa, pozwalają zagospodarować poddasze na 3 pokoje oraz wygodną łazienkę. Kolejnym atutem są gabaryty domu (powierzchnia użytkowa 92,7m2). Funkcjonale rozwiązanie układu pomieszczeń sprawia, że każdy m2 jest optymalnie wykorzystany. Mini Box ma sień z miejscem na garderobę, wc z miejscem na pralkę i prysznic, dużą spiżarnię z dostępem z kuchni oraz uroczy salon z miejscem na kominek i jadalnię. Układ domu może być konfigurowany w wielu różnych wariantach. Na poddaszu mamy do dyspozycji trzy pokoje, które mają jedną wspólną łazienkę. Jest możliwość wykonania balkonu przy wybraniu opcji z garażem za dopłatą.

Materiały dobrane do budowy domu są specjalnie wyselekcjonowane spośród najlepszych produktów na rynku, co sprawia, że dom jest trwały, dobrze wykonany i energooszczędny. Zapotrzebowanie tego domu na energię do ogrzewania przy czteroosobowej rodzinie wynosi 2.188 kWh/rok co sprawia, że spełnia warunki techniczne budowy domu na rok 2017, ale już też przyszłościowo 2021.

Przy rezerwacji domu do 30.08.2017 klient może otrzymać dopłatę do OZE, która jest realizowana przez naszą firmę w wysokości 50% na panele fotowoltaiki (które obniżą koszty ogrzewania domu i wody bieżącej do zera!) oraz spersonalizować swój wybór poprzez dobór koloru okien, dachówki i tynku.

Zapraszamy do rezerwacji: tel: 514269040
Zapraszamy do obejrzenia domu pokazowego po uprzednim umówieniu w Łaziskach Górnych, ul. Pawła Wyry 14a.

 

Zobacz pozostałe aktualności

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź