Dom zeroenergetyczny


Jak powstają domy zeroenergetyczne?

Zeroenergetyczne domy Box Haus powstały z myślą o klientach zaangażowanych we współczesne problemy związane z ekologią, less waste i oszczędnością. Współpraca firmy z wiodącymi producentami materiałów budowlanych, takich jak Braas, Veka, Dorken, Knauf, STO świadczy o daleko idących korzyściach płynących z inwestycji w dom energooszczędny. Przy budowie domów zeroenergetycznych korzysta się z drewna KVH, które stanowi fundamentalny materiał konstrukcyjny.

Drewno to jest ekologicznym i funkcjonalnym surowcem budowlanym, który ma funkcję samoregulacji wilgotności. Do budowy używa się również płyt fundamentowych izolowanych - styrodurem XPS. Wiemy, jak istotna w obecnym czasach jest szybka realizacja zamówień, dlatego pracujemy w taki sposób, aby dom w stanie deweloperskim był gotowy w 3-4 miesiące. Każdy projekt - gotowy lub indywidualny - jest realizowany przez zespół najlepszych fachowców, pracujących zgodnie ze standardami Box Haus.

Odbierz klucze do wymarzonego domu zeroenergetycznego

Pracownicy naszej firmy dbają o to, by każda osoba zainteresowana ofertą domów zeroenergetycznych została poinformowana o standardach firmy i zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, które można w spersonalizowanym domu marzeń. Najwyższa jakość świadczonych usług gwarantuje zadowolenie setek klientów z różnych krajów świata.

Wykwalifikowana kadra pracownicza Box Haus towarzyszy klientom na każdym etapie powstawania domu energooszczędnego - w trakcie tworzenia pomysłu, budowy oraz finalnego odbioru kluczy. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zobaczenia naszego domu pokazowego - zadzwoń i umów się na spotkanie z przedstawicielem Box Haus!

Wybudujemy Twój wymarzony dom zeroenergetyczny w nawet 3 miesiące!

Dom zeroenergetyczny

Budujemy z myślą o przyszłych pokoleniach
Dom zeroenergetyczny - samowystarczalny i ekologiczny

Technologia budynków zeroenergetycznych operuje zasadami budowy obiektów mieszkalnych prefabrykowanych. Cel, który przyświeca stawianiu budynków tego typu jest jasny - redukcja zużycia energii w trakcie użytkowania obiektów. Idea tworzenia według współczesnych oczekiwań klientów przyświeca firmie Box Haus od początku istnienia w branży budowlanej. Domy zeroenergetyczne wyposażone są w skuteczne technologie odpowiedzialne za wybór i rozmieszczenie izolacji cieplnej oraz systemów wentylacyjnych. Zadaniem naszych specjalistów jest dobór najskuteczniejszych rozwiązań, pozwalających na życie w zgodzie z działaniami proekologicznymi i zasadami oszczędzania.

Pracownicy firmy Box Haus są odpowiedzialni za budowę budynków zeroenergetycznych rozpoczynając pracę od transportowania prefabrykatów na wyznaczone przez klienta miejsce, aby następnie zamontować elementy na płycie fundamentowej. Gotowe domy są w pełni samowystarczalne, dzięki czemu zużycie energii ocieplenia budynku i ogrzania wody jest zredukowane. Kompleksowa obsługa budowlana pozwala na oddanie kluczy do domu wybranego przez klientów w zaledwie kilka miesięcy.

Idea, dla której specjalizujemy się w budownictwie zeroenergetycznym Pomysł, z którego zrodziła się nasza firma nie był przypadkowy. Uważamy, że biznes powinnien podążać za współczesnym światem, robiąc wszystko, by komfort życia przyszłych pokoleń był jak najwyższy. Oferta domów energooszczędnych jest odpowiedzią na reakcje klientów, którzy oczekiwali nowoczesnych, alternatywnych projektów budynków mieszkalnych, które wpiszą się w nurt myśli ekologicznej. Mieszkając w domach z oferty Box Haus zyskujesz pewność oszczędności energetycznej i finansowej.

Box Haus może pochwalić się realizacjami projektów domów zeroenergetycznych na Śląsku i na terenie całej Polski, gdzie działamy w oparciu o te same standardy obsługi klienta. Odległości nie są dla nas żadnym ograniczeniem.

Nowoczesność i oszczędność energetyczna na wyciągnięcie ręki

Domy Box Haus to inwestycja w budownictwo przyszłości, powstająca w trosce o podupadające środowisko. Jesteśmy liderami wśród firm oferujących domy zeroenergetyczne w Polsce, dostarczając klientom nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Nasi specjaliści są odpowiedzialni za każdy etap powstawania budynków - od wsparcia projektowego, po budowę i montaż odpowiednich elementów.

Do głównych zalet naszych inwestycji należą m.in.:

  • oszczędność w obliczu rosnących kosztów za energię,
  • działania w myśl ekologii,
  • korzystny mikroklimat pomieszczeń,
  • stała temperatura w poszczególnych pomieszczeniach,
  • gwarancja szczelności i skuteczności rozwiązań technologicznych,
  • pewność krótkiego czasu budowy,
  • niezależność w stosunku do dostawców energii

Jak powstają domy zeroenergetyczne domy z elementów prefabrykowanych?

Praca nad budową domów jest standaryzowana i podlega skrupulatnie opracowanym przepisom techniczno-montażowym i wymogom bezpieczeństwa. Pomimo schematów działania i standardów pracy, do każdego z klientów podchodzimy w sposób indywidualny, ceniąc sobie współpracę opartą na zaufaniu.

Pierwszym krokiem w kierunku powstania domu Box Haus jest wybór gotowego projektu domu energooszczędnego lub indywidualnie opracowanego projektu budynku. W zależności od upodobań klienta i stylu życia specjaliści dobierają innowacyjne rozwiązania. Dysponujemy kadrą pracowniczą, wśród której znajdują się nie tylko wykwalifikowani doradcy czy budowlańcy, ale również architekci, którzy sprawują opiekę nad domami klientów firmy Box Haus. Chcemy, by każdy, kto korzysta z naszej oferty mógł spełnić swoje marzenie o idealnym domu, dlatego oferujemy różne warianty dachów - klasyczne, czterospadowe czy płaskie.

Kolejny etap budowy obejmuje proces prefabrykacji, w zakresie którego specjaliści Box Haus przygotowują elementy budynku w dedykowanej hali produkcyjnej. Następnie pracownicy budowlani rozpoczynają roboty ziemne, stosując płytę fundamentową, konstrukcję ścian i stropów w technologii Box Haus.

Przedostatnim etapem opieki nad budynkiem jest montaż prefabrykatów na budowie - fotowoltaiki i rekuperacji.

Budowa domów zeroenergetycznych.jpg

Oferta firmy Box Haus - budynki zeroenergetyczne

Nasza wyselekcjonowana oferta dedykowana dla mieszkańców zarówno Śląska, jak i całej Polski obejmuje gotowe projekty domów wolnostojących i szeregowych, w tym parterowe i piętrowe. Klienci firmy Box Haus poszukują budynków familijnych, tradycyjnych, nowoczesnych, oryginalnych, kompaktowych, przemyślanych i wyjątkowych. Nasi pracownicy stale podejmują próby sprostania tym oczekiwaniom - z satysfakcjonującym efektem.

Reprezentujemy hybrydowe budownictwo, w ramach którego spełniamy najwyższe ekologiczne standardy, gwarantując wieloletni komfort mieszkania w inteligentnych domach. Cena domu zeroenergetycznego uzależniona jest od preferencji klienta i budowlanych parametrów - powierzchni użytkowej budynku, wymiarów działki, powierzchni i rodzajów dachów czy wykończeniu. W nawiązaniu do tego powstała kolekcja praktycznych małych domów zeroenergetycznych, przestronnych i funkcjonalnych budynków, które sprawdzają się na większości działek. Od lat spełniamy marzenia o własnych czterech kątach dostosowanych do współczesności.

Dom zereoenergetyczny - jedna z realizacji BOX HAUS

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź