Domy energooszczędne Kraków

Box-Haus to firma, która swoją działalność zapoczątkowała ponad 15 lat temu. Jesteśmy znani na rynku budowlanym z rzetelnego i innowacyjnego podejścia do budowy domów. Stawiamy na rozwiązania energooszczędne, projektując nieruchomości pasywne, charakteryzujące się niskim poborem energii elektrycznej. W swojej ofercie posiadamy zarówno gotowe projekty, jak i przygotowywane na indywidualne zamówienie naszych klientów. Naszym głównym celem jest realizacja prac dla ludzi, którzy chcą spełniać swoje marzenia o domu ekologicznym w Krakowie i jego okolicach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieustannemu rozwojowi jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania naszych klientów, budując im bezpieczne i ekonomiczne nieruchomości.

Budowa domów energooszczędnych w Krakowie według Twojego projektu

Domy energooszczędne w Krakowie oraz takie, które będą przyjazne środowisku, cieszą się dużym zainteresowaniem. Wielu naszych klientów decyduje się na innowacyjne rozwiązania, ponieważ zależy im na tym, aby pozostawała w nienaruszonym stanie. Projektujemy domy drewniane, prefabrykowane i domy szkieletowe. Dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, bo wiemy, że niejednokrotnie detale potrafią zaważyć na podejmowanych decyzjach. Nasi klienci mają możliwość otrzymania indywidualnego projektu, który w pełni będzie spełniał ich oczekiwania. W końcu ich dom ma być azylem i miejscem, gdzie będą mogli wypocząć oraz uciec od natłoku pracy. Podczas realizowania prac wykorzystujemy najnowsze technologie dostępne na rynku. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, mające na celu podnieść komfort życia domowników. Tylko dom, który spełnia oczekiwania i wymagania swoich mieszkańców, jest w stanie zapewnić im wszystko to, co potrzebują do szczęśliwego życia. Nasze projekty tworzone są z pasją, a także zgodnie z obowiązującymi trendami. 

Domy ekologiczne o zmniejszonym zużyciu energii

Małopolska to region kraju, który został obdarzony przez naturę wieloma darami. Podziwianie niesamowitych krajobrazów może być jeszcze lepsze z okien naszych domów energooszczędnych w Krakowie. Nasi klienci mają do dyspozycji zarówno gotowe projekty, jak i oferujemy ich stworzenie od podstaw. Dzięki temu każdy może wybrać optymalne rozwiązanie dla siebie. Budowa domów energooszczędnych w Krakowie to ukłon w stronę naszej pięknej natury. Naszym celem jest zapewnienie nie tylko wysokiej jakości usług, ale także dbanie o nasze środowisko, aby nam wszystkim żyło się lepiej. Nasze energooszczędne nieruchomości cechują się między innymi instalacjami fotowoltaicznymi, które pozwolą efektywnie obniżyć rachunki za pobór energii elektrycznej. Nasze domy wpisują się więc w trendy związane z ekologią i nowoczesnym podejściem do budownictwa. 

Skontaktuj się

Domy energooszczędne Kraków

Zainwestuj w dom energooszczędny w Krakowie od Box Haus

Inwestycja w dom to decyzja praktycznie na całe życie. Dzięki nam wybory naszych klientów są świadome i uwzględniają ich obecne potrzeby oraz przewidują te, które pojawią się w przyszłości. Box-Haus to gwarancja niskich kosztów eksploatacji i komfortowego życia przez długie lata. Inwestycja w dom prefabrykowany to także pewność, że do minimum zostanie obniżona konieczność korzystania z energii elektrycznej. Ponadto wybór tego rozwiązania to również szybki termin realizacji. Zdecydowana większość prac odbywa się w specjalnej hali produkcyjnej, z której poszczególne moduły domu wyjeżdżają na działkę klienta i tam są łączone w całość. Box-Haus to domy, które powstają w zgodzie z technologią i naturą.

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź