Domy energooszczędne Śląsk

Box Haus znany jest na rynku budowlanym jako specjalista od tworzenia domów energooszczędnych na Śląsku oraz w całej Polsce. Zakres naszych działań poza budową, obejmuje również przygotowanie projektu i analizę potrzeb klientów. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji, uwzględniając współczesne trendy i dbając o środowisko naturalne. Nasze domy energooszczędne ze Śląska są doskonałą propozycją, jeśli zależy Państwu na oszczędnościach finansowych i energetycznych. Pomyśl o ekologii już dziś i poznaj ofertę domów energooszczędnych Box Haus.


Oferta domów energooszczędnych Śląsk

Budowa domu to inwestycja w przyszłość - Twoją i Twojej rodziny. Krok milowy w życiu każdego człowieka, wiążący się z przeprowadzką, projektowaniem, urządzaniem, powinien być przemyślany i dopracowany w każdym detalu. Inwestowanie w domy energooszczędne na terenie Śląska jest nie tylko ogromnym ukłonem w stronę środowiska naturalnego, ale również poprawieniem jakości własnego życia. 

Box Haus dba o zadowolenie swoich klientów, dlatego w naszej firmie decyzję o doborze odpowiedniego rozwiązania pozostawiamy Państwu. Istnieje możliwość wyboru domu energooszczędnego spośród gotowych projektów w katalogu Box Haus lub przygotowanie projektu od podstaw. Przy wykonywaniu komponentów domów energooszczędnych korzystamy z fabryki domów Box Haus, będącą niemiecko-szwedzkim parkiem maszynowym.
 

Instalacje fotowoltaiczne w domach energooszczędnych - śląskie

Stosowane w domach oferowanych przez Box Haus instalacje fotowoltaiczne są podstawowym elementem naszych konstrukcji. Inwestycja w fotowoltaikę jest rozwiązaniem godnym współczesnych technologii, a ponadto przynosi ona korzyści finansowe w postaci oszczędzaniu na rachunkach za energię. Przekształcenie energii słonecznej w energię elektryczną jest rozwiązaniem na miarę obecnych czasów i ekologii.

Zespół ekspertów

Wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym sprawiło, że kadrę pracowniczą dobieramy odpowiedzialnie, mając na uwadze wykształcenie, kulturę osobistą i rzetelność przyszłych pracowników. Pozycję na rynku i pozytywne referencje zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do klienta i gotowości do realizowania projektów o różnym stopniu skomplikowania. Nasi specjaliści obecni są na każdym etapie inwestycji - od projektu, po produkcję komponentów, budowę domu i przekazanie kluczy. 

Wizytę w siedzibie naszej firmy rozpoczynamy od wstępnej analizy potrzeb klienta, podczas której nasi specjaliści krok po kroku przeprowadzają zainteresowanych po ofercie Box Haus. Specjalizujemy się w budowaniu domów energooszczędnych na Śląsku i nie tylko!

Współpraca z Box Haus

Pracujemy nad realizacją domów energooszczędnych dla klientów z województwa śląskiego, dbając o najwyższe standardy obsługi klienta. Zapewniamy klientom Box Haus 30-letnią gwarancję na oferowane konstrukcje domów energooszczędnych, które powstają w trakcie zaledwie kilku miesięcy. Od lat specjalizujemy się w realizacji projektów w każdych warunkach, niezależnie od sezonu i stopnia skomplikowania. Zdecyduj się na nowoczesne i szykowne domy zeroenergetyczne, które powstają w zgodzie z technologią i normami bezpieczeństwa.

Skontaktuj się lub zobacz Gotowe projekty domów energooszczędnych.

 

Nasze domy energooszczędne budujemy m.in. w śląskich miastach:

Domy energooszczędne Katowice Domy energooszczędne Żory Domy energooszczędne Tychy

Dom energooszczędny Śląsk
Dom energooszczędny śląskie - realizacja
Dom energooszczędny parterowy Śląsk

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź