Domy energooszczędne Częstochowa

Od ponad 15 lat budujemy energooszczędne domy, utrzymując pozycję lidera wśród firm o podobnym profilu działalności. Dbamy o to, by nasi klienci zainwestowali w ekologiczne i opłacalne rozwiązania opierające się na najnowocześniejszych technologiach. Domy energooszczędne w Częstochowie to propozycje skierowane do świadomych i myślących o przyszłości klientów. 

Nowoczesne domy energooszczędne w Częstochowie

Wybierając nowy dom, współcześnie do wyboru mamy mnóstwo innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Jednym z nich jest zaprojektowanie i wybudowanie domu ekologicznego, stworzonego przez Box Haus. Domy zeroenergetyczne pozwalają na wniesienie realnego wpływu w ratowanie naszej planety, gwarantując jasny i pewny zysk dla ich mieszkańców. Jednym z nich jest niezależność pod względem zawierania umów z dostawcami prądu. Domy pasywne czerpią energię z promieni słonecznych, zamieniając ją w prąd, dzięki któremu nie tylko włączysz światło, zagotujesz wodę na herbatę, ale również ogrzejesz wszystkie pomieszczenia. A wszystko to przy pomocy instalacji PV - samoobsługiwalnego systemu energetycznego, który nie wymaga od użytkownika cyklicznych przeglądów czy systematycznego działania. 

Zalety domów energooszczędnych w kilku słowach

Czym wyróżniają się domy pasywne energooszczędne oferowane przez Box Haus?

  • wymieniony rodzaj budynków jest szybki w budowie (zwykle buduje się je na przestrzeni kilku miesięcy - od 3 do 4)
  • domy energooszczędne są ekologiczne - emitują mniej CO2, który wywiera negatywny wpływ na środowisko.
  • inwestując w nowy dom stworzony przez Box Haus, klient korzysta z ekonomicznego rozwiązania bez pośredników, minimalizując koszty związane z budową i utrzymaniem domu.

Domy energooszczędne - prawdziwa rewolucja w budownictwie

Domy tworzone przez naszą firmę pozwalają na całkowitą swobodę i elastyczność. Każdy projekt można zaprojektować w ramach indywidualnych konsultacji, pozwalając klientowi wdrożyć własne pomysły architektoniczne. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zarówno domów energooszczędnych jednorodzinnych, jak i konstrukcji bliźniaczych. Każdemu projektowi towarzyszy merytoryczne wsparcie profesjonalistów z Box Haus. Wsparcie oferujemy na wszystkich etapach budowy domu - od wyboru działki o odpowiednim nasłonecznieniu, aż po wybór najlepszego koloru elewacji. Wszystkie realizacje doprowadzamy do końca, sprawiając, że przyszli właściciele domu nie muszą martwić się o poszczególne etapy pracy nad budynkiem, oddając tę pracę profesjonalistom; sami zaś mogą poświęcić swój czas na inne aktywności. Na wszystkie tworzone przez nas konstrukcje oferujemy 30 letnią gwarancję, dzięki czemu klient może skorzystać z naszego doświadczenia wiele lat po ukończeniu budowy. Pracownicy Box Haus dokładają wszelkich starań, aby oferować kompleksową i profesjonalną obsługę. 

Domy ekologiczne w Częstochowie - jak powstają?

Po wyborze odpowiedniego projektu, naniesieniu poprawek i akceptacji przez klienta, elementy domu tworzone są w hali prefabrykacji a następnie montowane przez wykwalifikowaną kadrę firmy Box Haus na uprzednio przygotowanych przez nią fundamentach. Po całościowym montażu, na który składa się między innymi montaż instalacji elektrycznej, montaż grzejników, elewacji i systemu energetycznego, nasi pracownicy przekazują gotowy, nowoczesny budynek jego przyszłym właścicielom, do których należy jedynie wyposażenie domu i nadanie mu indywidualnego charakteru. Nasza firma w swojej ofercie posiada zarówno domy drewniane energooszczędne, domy jednorodzinne, jak i te w zabudowie szeregowej. Dzięki temu nasza oferta skierowana jest do klienta indywidualnego i partnera biznesowego. W całej Polsce udało się już wybudować kilka osiedli zeroenergetycznych oraz sfinalizować kilkaset projektów indywidualnych. Inwestycja w domy ekologiczne w Częstochowie to urzeczywistnienie wizji o nowoczesnym i ekologicznym budownictwie.

Domy energooszczędne Częstochowa

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź