Domy energooszczędne Gliwice

Domy energooszczędne to nowe domy, które można określić budynkami jutra. Ich innowacyjność polega na połączeniu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych wraz z troską o ekologię. Nasza firma kompleksowo zajmuje się budową domu od przygotowania projektu aż po wykonanie elewacji, montaż grzejników i instalacji elektrycznej. Domy energooszczędne w Gliwicach to pewna i nowoczesna inwestycja na całe życie. 

Nowe domy - najważniejszy jest projekt

Firma Box House pozwala na korzystanie ze swobody i elastyczności podczas wyboru projektu swojego domu. Klient ma do wyboru trzy drogi - może wybrać gotowy projekt, dostępny w jednym z naszych katalogów domów energooszczędnych Box Haus, dokonać drobnych modyfikacji lub zlecić stworzenie projektu naszym architektom od podstaw. Te rozwiązania pozwalają na optymalizację swoich oczekiwań w stosunku do możliwości finansowych i przestrzennych. Możliwa jest budowa domów jednorodzinnych, budynków w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej. Dzięki temu oferta naszej firmy jest skierowana nie tylko do klientów biznesowych, ale i klientów indywidualnych szukających domu energooszczędnego w Gliwicach.

Dzięki naszej kompleksowej działalności, oferujemy wsparcie na wszystkich etapach przeradzania się projektu w gotowy dom. To wygodne rozwiązanie uwzględniając to, jak wiele czasu i zaangażowania wymaga znalezienie kilku rzetelnych ekip budowlanych przy standardowej procedurze budowy domu w starym budownictwie. Ponadto, oferujemy 30 letnią gwarancję na elementy z prefabrykatów. Dzięki temu nasza wiedza i doświadczenie jest pod ręką nie tylko w trakcie budowy, ale i wiele lat po jej zakończeniu.

Box Haus - najlepszy możliwy wybór 

Od początku działalności naszej firmy cieszymy się ogromnym zainteresowaniem, budząc zaufanie u setek klientów. Co sprawia, że utrzymujemy pozycję lidera na rynku budowlanym? 

  • nasi pracownicy oferują pełne wsparcie na każdym etapie tworzenia domu energooszczędnego w Gliwicach, 
  • wieloletnie doświadczenie pozwala nam na optymalizację kosztów i czasu budowy, 
  • korzystamy z najwyższej jakości prefabrykatów, 
  • każdy nowy dom poddawany jest ścisłej kontroli jakości. 

Domy energooszczędne w Gliwicach - przyszłość jest tu!

Do zadań naszych specjalistów należy wyprodukowanie elementów projektu w hali prefabrykacji, a następnie ich montaż na przygotowanych wcześniej fundamentach. Innowacyjność naszych domów polega na wykorzystaniu energii słonecznej i przekonwertowaniu jej w prąd, dzięki któremu właściciel domu energooszczędnego w Gliwicach naładuje swój telefon komórkowy, obejrzy telewizję czy ogrzeje dom. Specjalnie przygotowany system pozwala na kumulowanie energii i jej wykorzystanie. Domy ekologiczne pozwalają na korzystanie z odnawialnych źródeł energii, generując minimalne koszty utrzymania. 

Nowoczesny dom w Gliwicach - domy pasywne szansą na życie bez rachunków

Innowacyjna formuła pozwala na minimalizację kosztów eksploatacji domu lub nawet całkowite ich wyeliminowanie. Po postawieniu domu na odpowiednio nasłonecznionej działce, umowa z dystrybutorem prądu może być jedynie wspomnieniem. Zadaniem domu energooszczędnego w Gliwicach jest wytworzenie odpowiedniej ilość energii elektrycznej, która następnie zostanie zamieniona w prąd. Domy energooszczędne wolniej się nagrzewają z zewnątrz oraz równie wolno wychładzają wewnątrz, wykluczając gwałtowne utraty energii. Pozwala to na optymalizację i minimalną utratę ciepła w budynku. Wynikiem czego jest dom całkowicie samowystarczalny i zeroenergetyczny. 

Inwestycja w dom energooszczędny niesie za sobą korzyści ekonomiczne, ale nie tylko. Eksploatowanie nowych domów energooszczędnych przyczynia się również do ochrony naszej planety. Dzięki korzystaniu z odnawialnych źródeł energii, nowe domy są bardziej ekologiczne i zmniejszają zużycie CO2 niemal do minimum. To rozwiązanie stworzone na miarę naszych czasów.  

Dpmy energooszczędne Gliwice

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź