Domy energooszczędne Katowice

Firma Box Haus współtworzy z klientami domy energooszczędne w Katowicach, wsłuchując się w potrzeby i wymagania przyszłych właścicieli ekologicznych i korzystnych finansowo rozwiązań. Oferujemy pomoc i fachowe doradztwo w zakresie budowania domów energooszczędnych na terenie Katowic i nie tylko, pozwalając Państwu tworzyć inwestycje na miarę współczesności i własnych oczekiwań. To klient decyduje o tym, jak powinno wyglądać miejsce, w którym spędzi swoją przyszłość.


Oferta domów energooszczędnych w Katowicach

Chcąc sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów, oferujemy zarówno gotowe, jak i indywidualnie dobrane projekty. Misją naszej firmy jest tworzenie budynków mieszkalnych w zgodzie z ekologią, nowoczesnością i innowacyjnością. Uzgodniony projekt jest kolejno realizowany na poszczególnych etapach budowy, obejmując produkcję elementów domu zeroenergetycznego w hali prefabrykacji Box Haus. Istotą naszej oferty są instalacje fotowoltaiczne, wykorzystujące przekształcanie energii słonecznej w energię elektryczną. Dopracowana oferta firmy Box Haus łączy w sobie myśl ekologiczną i oszczędność finansową, z których mogą skorzystać właściciele domów energooszczędnych w Katowicach

Na naszej stronie internetowej udostępniliśmy do Państwa użytku katalog domów Box Haus, prezentujący realizacje domów o różnych stopniach skomplikowania, wykończeniach i typach zabudowy. W katalogu znajdują się przykłady realizacji domów  piętrowych, parterowych, wolnostojących oraz tych w zabudowie szeregowej.

Zobacz nasze realizacje

Kompleksowa obsługa inwestycji domu energooszczędnego Katowice

Box Haus chce zapewnić swoim klientom doskonałe warunki współpracy, dlatego nasza kadra pracownicza składa się ze specjalistów różnych dziedzin. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy najlepszych i najbardziej precyzyjnych architektów, którzy w trakcie swojej długoletniej kariery stworzyli setki projektów o różnym stopniu skomplikowania. Zapewniamy pomoc i fachowe doradztwo na każdym etapie domu zeroenergetycznego - od projektu po prefabrykację elementów i budowę budynku. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem pozwala na każdorazowe wypracowanie kompromisu tak, aby byli Państwo właścicielami wymarzonego domu.

Owocna współpraca z Box Haus

Decydując się na współpracę z naszą firmą, macie Państwo pewność że budową domu energooszczędnego w Katowicach lub innym mieście w Polsce zajmą się profesjonaliści. W ciągu ostatnich 5 lat wyprodukowaliśmy ponad 250 domów, a na konstrukcję każdego z nich zapewniliśmy 30 lat gwarancji. Od początku istnienia naszej firmy pracujemy na najwyższej jakości materiałach przy jednoczesnym dotrzymywaniu terminów i standardów budowlanych, dzięki czemu gwarantujemy szybki proces realizacji zamówienia bez względu na porę roku. 

O naszej słowności i fachowości świadczą pozytywne referencje klientów, których urzekły nie tylko realizację projektów ale również profesjonalne i indywidualne podejścia do osób zainteresowanych naszą ofertą. Od lat utrzymujemy pozycję lidera na rynku budowlanym, stosując zaawansowane technologicznie rozwiązania zgodne z normami bezpieczeństwa i wymogami techniczno-montażowymi.

Skontaktuj się

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź