Domy energooszczędne Opole

Box-Haus to firma z wieloletnim doświadczeniem, która na rynku prosperuje już ponad 15 lat. W tym czasie udało nam się spełnić marzenia wielu ludzi, których celem było wybudowanie energooszczędnego, funkcjonalnego i co najważniejsze bezpiecznego domu dla swojej rodziny. Zakres naszych prac to nie tylko budowa, ale także projektowanie i analiza potrzeb klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniodawcom, co przekłada się na ich zadowolenie i podniesienie komfortu życia. Oferujemy naszym klientom domy pasywne, prefabrykowane i energooszczędne. Stawiamy na maksymalne obniżenie kosztów życia, bez jednoczesnego spadku komfortu.

Budowa domów energooszczędnych w Opolu z firmą Box Haus

Od wielu lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji od projektowania po budowę domów energooszczędnych w Opolu. Uwzględniamy przy tym najnowsze trendy architektoniczne i dbamy o środowisko naturalne, aby nasi klienci mogli żyć w zielonej i przyjaznej okolicy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach liczą się innowacyjne rozwiązania pozwalające generować oszczędności finansowe i energetyczne. Z tego też powodu oferujemy naszym klientom możliwość skorzystania z gotowego projektu lub stworzonego od podstaw, pod dokładnie określone wymagania. 

 

Kupno lub budowa własnego domu to ogromny krok w przód dla każdego człowieka, ale i także w wielu przypadkach zobowiązanie finansowe na lata, które odbija się na budżecie rodziny. Dzięki naszym projektom wiele rodzin zyskało swoje miejsce na Ziemi, azyl i oazę spokoju. Miejsce, w którym wszyscy domownicy czują się komfortowo i bezpiecznie. Nasz zakres funkcjonowania to województwo opolskie, gdzie spełniliśmy już marzenia wielu ludzi i o czym można przekonać się w naszym portfolio. Budujemy domy energooszczędne w Opolu oraz jego okolicach, a nasi klienci mają do wyboru gotowy projekt lub specjalnie przygotowany przez naszych specjalistów, uwzględniający wszystkie wymagania.

Dom energooszczędny z prefabrykatów - Opole i okolice

Box-Haus to firma, która duży nacisk kładzie na ochronę środowiska i dobra naturalnego. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania, które nie mają negatywnego wpływu na przyrodę i jej funkcjonowanie. Budujemy domy drewniane w Opolu, które charakteryzują się nowoczesnym designem i specjalizujemy się w stawianiu nieruchomości z prefabrykatów. Domy prefabrykowane to budynki mieszkalne, których elementy konstrukcyjne są produkowane w specjalnych halach produkcyjnych. Jest to idealne rozwiązanie dla naszych klientów, którzy chcą w krótkim czasie postawić nieruchomość na swojej działce. Dzięki tej technologii poszczególne moduły są ze sobą łączone na placu budowy, co znacznie przyspiesza finalizację prac.

Dom energooszczędny Opole

Ekologiczny i ekonomiczny dom energooszczędny

Domy energooszczędne i pasywne to nieruchomości, które nie tylko cechują się generowaniem niskich kosztów życia, ale także są specjalnie zaprojektowane. Nasi specjaliści uwzględniają wszystkie czynniki składające się na pasywne budownictwo. Niezwykle ważny jest w tym przypadku odpowiedni rozkład pomieszczeń, aby możliwe było uzyskanie pasywnych zysków solarnych. Tylko wieloletniemu doświadczeniu naszych fachowców, znajomości branży oraz technologii i wyczuciu estetyki, jesteśmy w stanie stawiać domy energooszczędne w Opolu, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Gwarantujemy najwyższe standardy obsługi i terminową realizację prac.

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź