Domy energooszczędne Rybnik

Posiadanie własnego domu nie musi pozostać na zawsze tylko marzeniem. Z Box Haus może się ono zrealizować i to w niewyobrażalnie ekspresowym tempie.

Budowa domów energooszczędnych w Rybniku

Podjęcie decyzji o budowie domu to istotny krok wykonany ku realizacji wielkiego zamierzenia. Następnie przychodzi czas na rozważenie co dalej. Jeśli dysponujemy już własnym terenem, należy dokonać wyboru odpowiedniego projektu domu. Decyzję należy podjąć w pełni świadomie, gdyż w wybudowanym domu będziemy mieszkać przez wiele lat, być może spędzimy w nim całą resztę życia. Firma Box Haus buduje domy energooszczędne w Rybniku i okolicy według gotowych, przygotowanych przez siebie projektów. Jest to szeroka oferta propozycji, stworzonych w oparciu o nowoczesne a przy tym funkcjonalne rozwiązania. Są to różnorodne pod względem stylistycznym domy parterowe lub z użytkowym poddaszem, o różnym metrażu tak, aby każdy klient znalazł wśród projektów swój wymarzony dom. We współpracy z architektem Box Haus można również stworzyć swój własny, indywidualny projekt domu, który w pełni zaspokoi potrzeby i oczekiwania klienta. Niezależnie jednak czy wybrany zostanie gotowy projekt z katalogu drewnianych domów energooszczędnych czy na indywidualne zamówienie, każdorazowo należy dostosować go do lokalizacji na konkretnej działce.

Skontaktuj się lub zobacz Gotowe projekty domów energooszczędnych.

Zrealizuj marzenia o własnym domu

Budowa domu to wielka inwestycja i ogromne zaangażowanie, ale warto się tego podjąć. Firma Box Haus pomaga realizować to wielkie marzenie przy wykorzystaniu nowoczesnych i ekologicznych materiałów najwyższej jakości. Tworzy domy z drewna w Rybniku dla osób dbających o środowisko naturalne, chcących żyć w sposób ekologiczny, nie niszcząc naszej planety. Wbrew pozorom dom pasywny z Rybnika jest energooszczędny i tani w eksploatacji, co sprawia, że inwestycja budowy wymarzonego domu szybko się zwraca.

Jak wybudujemy Twój dom energooszczędny?

Budowa domów z Rybnika to realizacja marzenia o własnym domu w możliwie najniższej cenie i najkrótszym czasie. Po dokonaniu wyboru projektu domu, czas na produkcję elementów budynku w hali produkcyjnej Box Haus. Domy energooszczędne stawia się na płycie fundamentowej a nie na ławie i ścianach fundamentowych jak w przypadku domów tradycyjnych. Ma ona prostszy kształt i łatwiej ją ocieplić oraz zabezpieczyć przed oddziaływaniem wilgoci. Po zakończonej w fabryce produkcji przychodzi czas przetransportowanie prefabrykatów i ich montaż na budowie. Kolejny element procesu budowy domów z Rybnika to montaż wentylacji mechanicznej i instalacji elektrycznej. Następnie przychodzi czas na wykonanie elewacji i prac wykończeniowych. Najprzyjemniejszym momentem w całej inwestycji jest przekazanie kluczy do gotowego domu.

Domy energooszczędne Rybnik - projekt od Box Haus
Projekt domu energooszczędnego w Rybniku

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź