Domy energooszczędne Sosnowiec

Z roku na rok domy energooszczędne zdobywają coraz więcej zwolenników. Stają się popularne wśród osób chcących żyć ekologicznie i bliżej natury a także wśród tych, którzy zwracają uwagę na niskie koszty utrzymania. Domy z drewna w Sosnowcu są tanie w eksploatacji co stanowi ich przewagę nad domem zbudowanym metodą tradycyjną.

Energooszczędne domy jednorodzinne z drewna

Firma Box Haus buduje domy jednorodzinne w Sosnowcu i okolicy. Pomaga zrealizować marzenia o funkcjonalnym i przytulnym domu rodzinnym, zbudowanym z nowoczesnych, ale ekologicznych materiałów wyłącznie najwyższej jakości. Powstają one z prefabrykowanych elementów drewnianych, dzięki czemu stawiane są w bardzo krótkich okresie czasu a klient nie musi latami czekać na swój wymarzony dom.

Budowa domu energooszczędnego na Twojej działce w Sosnowcu

Decyzja o budowie domów w Sosnowcu to poważna sprawa. Działanie impulsywne i nieprzemyślane może mieć poważne konsekwencje na lata. W wybudowanym domu będziemy przecież mieszkać wiele kolejnych lat, a może i całe swoje życie. Warto zaufać zatem specjalistom z Box Haus i im powierzyć budowy domów energooszczędnych w Sosnowcu na posiadanej przez siebie działce. Oferują oni bogaty katalog gotowych projektów domów opartych wyłącznie o funkcjonalne rozwiązania. Są to domki jednorodzinne w Sosnowcu parterowe oraz z użytkowym poddaszem, o różnorodnym metrażu. Wybór jest tak szeroki, że klient powinien znaleźć idealny dom dla siebie. Architekci Box Haus mogą stworzyć również indywidualny projekt domu zgodnie z oczekiwaniami klienta. W obydwu przypadkach jednak niezbędne jest dopasowanie projektu do lokalizacji na działce inwestora.

Skontaktuj się lub zobacz Gotowe projekty domów energooszczędnych.

Domy energooszczędne od podstaw, prosto od Box Haus

Firma Box Haus stara się realizować marzenia o własnym domu w możliwie jak najkrótszym czasie i w jak najlepszej cenie, nie oszczędzając na jakości zastosowanych materiałów. Zajmuje się budową domów od podstaw. Po dokonaniu wyboru projektu domu i jego dostosowaniu do konkretnej działki, zleca się produkcję prefabrykatów w hali produkcyjnej oraz wykonuje się płytę fundamentową. Po wyprodukowaniu elementów budynku, są one przewożone na teren budowy i montowane. Na płycie fundamentowej stawia się ściany konstrukcyjne a następnie strop i dach. Kolejny element procesu budowy domu energooszczędnego to zamontowanie wentylacji mechanicznej i instalacji elektrycznej. Na koniec pora na wykonanie elewacji i prac wykończeniowych. Technologia budowy domów z drewna w Sosnowcu umożliwia postawienie domu w stanie deweloperskim w przeciągu 3-4 miesięcy. Po tym okresie następuje najprzyjemniejszy moment w realizacji całej inwestycji – przekazanie kluczy do gotowego domu.

Taki dom energooszczędny może być Twój!

Zdjęcia przedstawiają przykładowe projekty domów energooszczędnych, które budujemy w Sosnowcu i w całej Polsce.

Projekt domu energooszczędnego w Sosnowcu od Box Haus
Dom energooszczędne Sosnowiec - projekt od Box Haus

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź