Domy energooszczędne Tychy

W obecnych czasach bardzo duży nacisk kładzie się na życie w zgodzie z naturą i podejmowanie decyzji zgodnych z ekologią. Firma Box-Haus podążając za trendami, już kilka lat temu postanowiła wdrożyć do swojej oferty projekty domów energooszczędnych, które poza korzyściami ekologicznymi będą jednocześnie gwarantować wysoki komfort i wygodę domownikom. Sprawdź nasze projekty i wybierz dom, który stanie się Twoim azylem.

Box Haus - doświadczenie poparte wieloletnim rozwojem

Jesteśmy firmą, która od 15 lat działa na polskim rynku. Początki, jak w przypadku wielu innych przedsiębiorstw, nie był najłatwiejsze, ale upór i pasja, z jaką tworzyliśmy kolejne projekty, sprawiły, że dziś jesteśmy jednym z liderów, którzy oferują domy energooszczędne w Tychach. Od pierwszych lat prosperowania na rynku twardo przeciwstawiamy się dyktatowi przekładania ilości nad jakością, a także wtórnemu i naśladowczemu działaniu. Dążymy do tego, aby każdy projekt był maksymalnie dostosowany do wymagań klienta, dzięki czemu dostaje on dom „szyty na miarę” jego potrzeb. 

Wierzymy, że domy energooszczędne w Tychach oferowane przez Box-Haus powinny nie tylko dobrze wyglądać, ale być także wygodne i ekonomiczne. Wszystkie nasze projekty są dopracowane tak, aby idealnie wkomponowały się w kontekst architektoniczny oraz każdy typ działki. Połączenie oryginalnego i subtelnego wyglądu z najnowocześniejszą technologią energooszczędną są gwarancją wysokiej jakości domu, który pozwoli spokojnie w nim mieszkać, bez obaw o wysokie koszty jego eksploatacji.

Domy energooszczędne Tychy od Box Haus

Domy energooszczędne w Tychach oferowane przez Box Haus charakteryzują się przede wszystkim zmniejszonym zapotrzebowaniem na ciepło. Nasi projektanci stworzyli wizje domów, które są nastawione na zminimalizowanie strat energii, co przekłada się także na generowanie oszczędności. Udało się to osiągnąć dzięki połączeniu nowoczesnych rozwiązań materiałowych, konstrukcyjnych i architektonicznych. Niskie koszty eksploatacji i wysoki komfort życia w zaprojektowanych przez nas domach, to najbardziej pożądane cechy przy wyborze nowego miejsca zamieszkania. 

Wszystkie projekty domów, jakie oferujemy, odznaczają się odpowiednią izolacją przegród zewnętrznych, optymalnym układem pomieszczeń oraz zwartą formą, a wykorzystywane naturalne źródło energii, jakim jest światło słoneczne, pozwala ograniczyć wydatki związane z ogrzewaniem oraz zużyciem prądu do minimum. Jeśli Twoim marzeniem jest mieć przytulny, nowoczesny i przede wszystkim tani w eksploatacji dom, skorzystaj z naszej oferty. 

Nasze indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na tworzenie projektów, które są idealnie dopasowane do domowników oraz ich wymagań. Zapewniamy także szybką i - co najważniejsze - terminową realizację prac. Wszystkie domy energooszczędne w Tychach oferowane przez Box Haus budujemy z naturalnego materiału, jakim jest drewno. Zapraszamy do obejrzenia naszych zrealizowanych prac, a w razie jakichkolwiek pytań - do kontaktu. Z pewnością dobierzemy rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą zrealizować marzenia o własnym domu.

Skontaktuj się

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź