Domy energooszczędne Żory

Firma Box Haus od lat prężnie rozwija się na rynku nieruchomości, specjalizując się w tworzeniu i sprzedawaniu domów energooszczędnych na terenie całej Polski. Z uwagi na naszą lokalizację - siedzibę firmy w Łaziskach Górnych, chętnie doradzamy i realizujemy projekty dla naszych śląskich klientów. Domy energooszczędne dla mieszkańców Żor powstają z myślą o odciążeniu środowiska naturalnego na terenie Śląska.


Jak powstają domy energooszczędne w Żorach i całej Polsce?

Pierwszym, wstępnym etapem powstawania domów energooszczędnych w Żorach jest stworzenie lub wybranie projektu. Nasi architekci rozmowę z klientem rozpoczynają od analizy potrzeb - w ten sposób dobierane są rozwiązania odpowiadające właścicielom domów i warunkom konkretnej lokalizacji. Drugim etapem pracy nad budową domu jest produkcja potrzebnych konstrukcji powstających w hali prefabrykacji naszej firmy. Następnie wykwalifikowani fachowcy zajmują się budową płyty fundamentowej i montażem prefabrykatów. W skład trzeciego etapu wchodzą m.in.: wykonanie elewacji, montaż instalacji elektrycznej, wentylacji mechanicznej, oraz montaż PV i grzejników. Ostatnim - najważniejszym - etapem jest wręczenie kluczy do domu zeroenergetycznego jego właścicielom. 

Oferujemy pomoc naszej wykwalifikowanej kadry pracowniczej na każdym etapie powstawania budynków energooszczędnych - od tworzenia projektu, po ich budowę. Realizacje Box Haus wyróżniają się na tle innych inwestycji budowlanych tym, że powstają w przeciągu kilku miesięcy z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Zobacz nasze realizacje

Dom energooszczędny w Żorach najkorzystniejszym rozwiązaniem

Coraz więcej osób rozglądających się za kupnem mieszkania lub domu, szuka szykownych, ekologicznych i funkcjonalnych rozwiązań. Inwestycja w dom zeroenergetyczny to inwestycja w przyszłość ekologii, która generuje znaczne obniżenie kosztów za energię elektryczną i zmniejsza emisję dwutlenku węgla. Wszelkie nadwyżki energetyczne trafiają do zewnętrznej sieci elektrycznej, z której energię pozyskuje się w okresie zmniejszonego nasłonecznienia. Instalacje PV są bezobsługowe - właściciel domu nie musi pilnować terminu przeglądów czy wymiany glikolu. Dom energooszczędny w Żorach to inwestycja na dziesiątki lat, która jest korzystniejsza dla właścicieli pod względem finansowym i środowiskowym.

Pracownikom Box Haus zależy na tym, by spełniać indywidualne potrzeby klientów, zapewniając im dostęp do najlepszej jakości rozwiązań. Niezależnie od tego, czy marzysz o sporej powierzchni użytkowej, czy jesteś właścicielem małej lub dużej działki - stworzymy projekt będący kompromisem pomiędzy możliwościami budowlanymi, a Twoimi marzeniami.

Domy energooszczędne Żory - współpraca z Box Haus

Realizujemy projekty domów energooszczędnych dla klientów z Żor, pracując zgodnie ze standardami firmy Box Haus. Nasza oferta obejmuje zarówno domy wolnostojące, jak i domy w zabudowie szeregowej. Prosperujemy na rynku nieruchomości od wielu lat, zapewniając naszym klientom 30-letnią gwarancję na oferowane konstrukcje. Korzystamy jedynie z materiałów najwyższej jakości, kontrolując produkcję elementów i poszczególne etapy budowy. Wieloletnie doświadczenie w branży przygotowało nas do pracy w każdych warunkach - pora roku nie jest dla nas żadnym ograniczeniem. Zaufaj nam, a w ciągu 3-4 miesięcy Twój pomysł przeobrazi się w gotowy dom.

Skontaktuj się

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź