Domy prefabrykowane Bytom

Marzenie o własnym domu jednorodzinnym może się spełnić dzięki firmie Box Haus, która wybuduje domy prefabrykowane w Bytomiu w możliwie jak najkrótszym czasie, w bardzo atrakcyjnej cenie. Im warto zaufać.

Domy z drewnianych elementów w Bytomiu

Domy z prefabrykatów drewnianych uważa się za bardzo energooszczędne i niskokosztowe. Pozwalają na znacznie niższe zużycie energii niż w przypadku użytkowania domu wybudowanego w sposób tradycyjny. Oznacza to niższe koszty utrzymania domów prefabrykowanych, co w dłuższej perspektywie czasu jest bardzo opłacalne. To doskonała inwestycja w przyszłość.

Domy z gotowych elementów cieszą się ponadto powodzeniem u osób, które chcą żyć ekologicznie i cenią sobie zgodę z naturą. Do ich budowy wykorzystuje się materiały najwyższej jakości, pochodzące ze źródeł naturalnych. W ten sposób powstają domy nowoczesne a jednocześnie funkcjonalne i przytulne.

Skontaktuj się

Jednorodzinne domy, które powstają nawet w jeden dzień!

Firma Box Haus stawia prefabrykowane domy jednorodzinne w Bytomiu w ekspresowym tempie. Całość procesu budowy od wyboru projektu po odbiór kluczy zajmuje około 3-4 miesiące, natomiast sam montaż elementów prefabrykowanych może zostać wykonany nawet w jeden dzień.

Jeśli dysponujemy własną działką, na której planujemy rozpocząć budowę wymarzonego domu, wybieramy projekt z katalogu gotowych gotowych projektów domów energooszczędnych Box Haus. Oferta propozycji jest bardzo szeroka. Znajdują się niej domy zróżnicowane pod względem stylistycznym i metrażowym. Są to zarówno domy parterowe o wielkości już od 73m² oraz z użytkowym poddaszem od 98m².

We współpracy z architektem Box Haus można stworzyć również swój wyjątkowy, jedyny i niepowtarzalny dom, który spełni wszelkie indywidualne oczekiwania klienta. Należy jednak pamiętać, że to wpływa na wydłużenie całego procesu oczekiwania na gotowy dom.

Jak wybudować swój dom prefabrykowany z Box Haus?

Domy w Bytomiu powstają wyjątkowo szybko, ale nie zapomina się przy tym o zachowaniu wysokich standardów budowlanych i jakościowych. Produkcja elementów budynku odbywa się w hali produkcyjnej Box Haus, gdzie pracuje nowoczesny park maszynowy. Po ich wyprodukowaniu zostają przetransportowane na miejsce budowy.

Stawiane są na odpowiednio izolowanych od gruntu płytach fundamentowych, co pozwala na wyeliminowanie strat ciepła oraz zabezpieczenie przed oddziaływaniem wilgoci.

Po zmontowaniu ścian konstrukcyjnych, stropu oraz dachu przychodzi czas na montaż wentylacji mechanicznej oraz całej instalacji elektrycznej. Fotowoltaika w przypadku domów energooszczędnych jest kluczowym elementem całego przedsięwzięcia, ponieważ to właśnie panele fotowoltaiczne pozwalają najwięcej zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną.

I dom jest prawie gotowy! Jeszcze trzeba tylko wykonać elewację i prace wykończeniowe, a moment odbioru kluczy do wymarzonego jest tuż tuż.

Tak może wyglądać Twój dom!

(poniższe zdjęcia przedstawiają wizualizację domu od Box Haus)

Więcej zdjęć naszych domów znajdziesz w  realizacjach

Dom prefabrykowany w Bytomiu od Box Haus
Dom prefabrykowany - projekt od Box Haus

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź