Domy szkieletowe Śląsk

Od lat specjalizujemy się w tworzeniu domów szkieletowych na Śląsku i poza nim, oferując naszym klientom najwyższą jakość materiałów i funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Projekty domów szkieletowych firmy Box Haus powstają z myślą o osobach troszczących się o ekologię i oszczędność finansową. Dbamy nie tylko o to, by właścicielom zeroenergetycznych domów żyło się w nich dobrze i wygodnie, ale także o to, by były to szykowne i piękne budynki z charakterem.


Trwałość i jakość domów szkieletów na Śląsku

Jesteśmy odpowiedzialni za realizację projektów na każdym etapie - zaczynając od ich tworzenia, po produkcję komponentów i ich montaż. Elementy oferowane naszym klientom powstają w fabryce domów Box Haus, która wyróżnia się na tle innych swoją innowacyjnością. Zgodnie z obietnicami firmy Box Haus technologia prefabrykacji domów szkieletowych na Śląsku i poza nim przebiega sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Budowa domu w stanie deweloperskim zajmuje nam od trzech do czterech miesięcy, co jest konkurencyjnym wynikiem w stosunku do tradycyjnych, mniej zaawansowanych rozwiązań. Według oszacowań specjalistów trwałość oferowanych przez Box Haus domów szkieletowych gwarantowana jest na ponad 100 lat. 

Domy o konstrukcji szkieletowej - woj. śląskie

Oferta domów szkieletowych dla klientów ze Śląska oferowana przez Box Haus  obejmuje przygotowanie projektu konstrukcji, która spełnia wymagania zarówno klienta, jak i wymogi techniczno-montażowe. Konstrukcja domu szkieletowego na Śląsku zawiera konstrukcję dachu, ściany zewnętrzne i wewnętrzne oraz strop wykonane z odpowiednich materiałów. Box Haus korzysta jedynie z najlepszej jakości komponentów, które są zgodne z normami technologii domów o konstrukcji szkieletowej. 

Wizytę w siedzibie naszej firmy rozpoczynamy od analizy potrzeb klienta, która pozwala stworzyć projekt zgodny z wymaganiami przyszłego właściciela domu zeroenergetycznego.

Zobacz nasze realizacje

Zespół ekspertów

Stawiamy na różnorodność nie tylko w ofercie, ale także doborze pracowników - zatrudniamy specjalistów o różnym wykształceniu i zainteresowaniach, aby zapewnić klientom kompleksową obsługę. Wśród naszej kadry pracowniczej znajdują się zarówno wieloletni, doświadczeni eksperci, jak i osoby młodsze, które chcą dzielić się swoją pasją i zaangażowaniem. Domy szkieletowe na Śląsku i nie tylko, powstają pod okiem najlepszych fachowców, którzy przeprowadzają kontrolę na każdym etapie produkcji i są otwarci na rozmowę z klientem. Box Haus wie, że tylko w ten sposób zdobędzie zaufanie i stworzy atmosferę sprzyjającą pracy i Państwa zadowoleniu. Nasi pracownicy chętnie podejmą się wyzwania doboru odpowiedniej oferty do oczekiwań i wymogów klientów.

Wybór Box Haus - domy szkieletowe Śląsk

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych projektów domów energooszczędnych, w tym domów szkieletowych na terenie Śląska. Jesteśmy firmą, która wie, jak ważną rolę w obecnych czasach odgrywa ekologia, dlatego proponujemy energooszczędne rozwiązania. Zapewniamy krótki czas realizacji oraz 30-letnią gwarancję na konstrukcję. Aby uzyskać więcej szczegółów, wystarczy skontaktować się z naszym przedstawicielem.

Skontaktuj się

Zobacz również:

Domy szkieletowe Limanowa Domy szkieletowe Jastrzębie-Zdrój

Domy szkieletowe Bielsko-Biała Domy szkieletowe Dolny Śląsk

Domy szkieletowe opolskie Domy szkieletowe Małopolska

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź