Domy szkieletowe Śląsk

Od lat specjalizujemy się w tworzeniu domów szkieletowych na Śląsku i poza nim, oferując naszym klientom najwyższą jakość materiałów i funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Projekty domów szkieletowych firmy Box Haus powstają z myślą o osobach troszczących się o ekologię i oszczędność finansową. Dbamy nie tylko o to, by właścicielom zeroenergetycznych domów żyło się w nich dobrze i wygodnie, ale także o to, by były to szykowne i piękne budynki z charakterem.


Trwałość i jakość domów szkieletów na Śląsku

Jesteśmy odpowiedzialni za realizację projektów na każdym etapie - zaczynając od ich tworzenia, po produkcję komponentów i ich montaż. Elementy oferowane naszym klientom powstają w fabryce domów Box Haus, która wyróżnia się na tle innych swoją innowacyjnością. Zgodnie z obietnicami firmy Box Haus technologia prefabrykacji domów szkieletowych na Śląsku i poza nim przebiega sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Budowa domu w stanie deweloperskim zajmuje nam od trzech do czterech miesięcy, co jest konkurencyjnym wynikiem w stosunku do tradycyjnych, mniej zaawansowanych rozwiązań. Według oszacowań specjalistów trwałość oferowanych przez Box Haus domów szkieletowych gwarantowana jest na ponad 100 lat. 

Domy o konstrukcji szkieletowej - woj. śląskie

Oferta domów szkieletowych dla klientów ze Śląska oferowana przez Box Haus  obejmuje przygotowanie projektu konstrukcji, która spełnia wymagania zarówno klienta, jak i wymogi techniczno-montażowe. Konstrukcja domu szkieletowego na Śląsku zawiera konstrukcję dachu, ściany zewnętrzne i wewnętrzne oraz strop wykonane z odpowiednich materiałów. Box Haus korzysta jedynie z najlepszej jakości komponentów, które są zgodne z normami technologii domów o konstrukcji szkieletowej. 

Wizytę w siedzibie naszej firmy rozpoczynamy od analizy potrzeb klienta, która pozwala stworzyć projekt zgodny z wymaganiami przyszłego właściciela domu zeroenergetycznego.

Zobacz nasze realizacje

Zespół ekspertów

Stawiamy na różnorodność nie tylko w ofercie, ale także doborze pracowników - zatrudniamy specjalistów o różnym wykształceniu i zainteresowaniach, aby zapewnić klientom kompleksową obsługę. Wśród naszej kadry pracowniczej znajdują się zarówno wieloletni, doświadczeni eksperci, jak i osoby młodsze, które chcą dzielić się swoją pasją i zaangażowaniem. Domy szkieletowe na Śląsku i nie tylko, powstają pod okiem najlepszych fachowców, którzy przeprowadzają kontrolę na każdym etapie produkcji i są otwarci na rozmowę z klientem. Box Haus wie, że tylko w ten sposób zdobędzie zaufanie i stworzy atmosferę sprzyjającą pracy i Państwa zadowoleniu. Nasi pracownicy chętnie podejmą się wyzwania doboru odpowiedniej oferty do oczekiwań i wymogów klientów.

Wybór Box Haus - domy szkieletowe Śląsk

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych projektów domów energooszczędnych, w tym domów szkieletowych na terenie Śląska. Jesteśmy firmą, która wie, jak ważną rolę w obecnych czasach odgrywa ekologia, dlatego proponujemy energooszczędne rozwiązania. Zapewniamy krótki czas realizacji oraz 30-letnią gwarancję na konstrukcję. Aby uzyskać więcej szczegółów, wystarczy skontaktować się z naszym przedstawicielem.

Skontaktuj się

Zobacz również:

Domy szkieletowe Limanowa Domy szkieletowe Jastrzębie-Zdrój

Domy szkieletowe Bielsko-Biała Domy szkieletowe Dolny Śląsk

Domy szkieletowe opolskie Domy szkieletowe Małopolska Domy szkieletowe Mysłowice Domy szkieletowe Wadowice

Domy szkieletowe Bytom

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź