Domy szkieletowe Bielsko-Biała

Domy szkieletowe Bielsko-Biała Twoich marzeń

Firma Box Haus to doskonały partner do tworzenia energooszczędnych, innowacyjnych domów szkieletowych w Bielsku-Białej. Pracę nad projektem rozpoczynamy od przedstawienia gotowej oferty budynków mieszkalnych lub – w zależności od oczekiwań klienta - od dogłębnej analizy potrzeb. Poza tym zajmujemy się również produkcją i montażem elementów konstrukcyjnych.

Dbamy o to, by projekty spełniały obowiązujące wymogi architektoniczne i budowlane w zakresie stawiania domów szkieletowych w Bielsku-Białej. Konstrukcja domu tego typu obejmuje następujące elementy: konstrukcja dachu, ściany wewnętrzne i zewnętrzne oraz strop. Box Haus jest liderem wśród firm dostrzegających współczesne potrzeby klientów i problemy ekologiczne.

Ekspercka opieka

Zespół pracowników Box Haus to wykwalifikowani architekci, monterzy, budowlańcy i przedstawiciele handlowi, dla których zadowolenie klientów to najważniejszy priorytet. Projektowanie domów szkieletowych w Bielsku-Białej odbywa się za pośrednictwem specjalistów, którzy dostrzegają istotę oszczędności energetycznej. Jesteśmy odpowiedzialni za kontrolę obiektów budowlanych na każdym etapie ich powstawania. Box Haus prezentuje ukierunkowanie na klienta, zgodnie z którym za podstawowy element współpracy uznajemy rozmowę i fachowe doradztwo.

Trwałe i jakościowe rozwiązanie

Budowa domu przyszłości powinna uwzględniać współczesne możliwości architektoniczne i ekologiczne rozwiązania. Oferowane przez Box Haus domy szkieletowe w Bielsku-Białej są tworzone z myślą o funkcjonalności i żywotności architektury. Nasza firma korzysta z najwyższej klasy materiałów i komponentów, dysponując stosownymi certyfikatami jakości. Domy szkieletowe w Bielsku-Białej w stanie deweloperskim powstają w przeciągu kilku miesięcy, w trosce o czas i pieniądze naszych klientów. Box Haus zapewnia gwarancję na każdą oferowaną inwestycję budowlaną.

Nasz zespół ekspercki oszacował żywotność domów szkieletowych w Bielsku-Białej na ponad 100 lat. Zależy nam na tym, by zapewniać klientom oszczędne i ekologiczne rozwiązania skrojone na miarę obecnych czasów.

Domy szkieletowe Bielsko-Biała

Proces powstawania domów szkieletowych w Bielsku-Białej

Box Haus od początku swojej działalności pracuje zgodnie z trendami wyznaczonymi przez światowe standardy technologii tworzenia domów energooszczędnych. Pierwszym etapem powstawania domów szkieletowych w Bielsku-Białej jest wybór gotowego lub indywidualnie dobranego projektu. Następnym krokiem jest proces produkcyjny prefabrykatów w hali Box Haus, budowa płyty fundamentowej oraz montaż komponentów. Kolejnym etapem jest wyposażenie domu w system fotowoltaiki i rekuperacji. Ostatnim krokiem jest przekazanie kluczy do energooszczędnego domu marzeń. 

Proponowane przez firmę Box Haus budynki mieszkalne powstają w zaledwie trzy-cztery miesiące, dlatego nasza oferta jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku nieruchomości.

Skontaktuj się

Skontaktuj się z nami

Inwestycja w dom szkieletowy w Bielsku-Białej wiąże się z ponoszeniem kosztów za projekt i budowę obiektu, ale na tym kończą się Twoje wydatki! Korzystanie z energii słonecznej przetwarzanej w energię elektryczną to niezastąpiona oszczędność finansowa, dlatego jeśli jesteś zainteresowany domami szkieletowymi w Bielsku-Białej, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Jesteśmy do całkowitej dyspozycji naszych klientów, przygotowując indywidualne oferty i gwarantując otwartość na dialog. Zamieszkaj w domu szkieletowym przyszłości!

Domy szkieletowe Bielsko-Biała

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź