Domy szkieletowe Dolny Śląsk

Skuteczna budowa to klucz do sukcesu

Specjalizujemy się w tworzeniu domów szkieletowych na Dolnym Śląsku, które powstają w zaledwie kilka miesięcy, przy jednoczesnym zachowaniu wymogów budowlanych i architektonicznych. Wiemy, że współczesność wymaga od firm zastosowania nowoczesnych, ulepszonych rozwiązań, dlatego robimy wszystko, aby zyskać zaufanie i zadowolenie klientów. Oferta naszych domów szkieletowych na Dolnym Śląsku w stanie deweloperskim jest przygotowywana w trosce o bezpieczeństwo i komfort mieszkania.

Etapy powstawania domów szkieletowych na Dolnym Śląsku

Box Haus stawia sobie za cel tworzenie projektów domów energooszczędnych uwzględniających indywidualne potrzeby klientów. Po wyborze projektu następuje proces prefabrykacji - produkcja komponentów, budowa płyty fundamentowej i montaż elementów. Mamy na uwadze środowisko naturalne, dlatego nasze domy szkieletowe na Dolnym Śląsku zostają wyposażone w systemy fotowoltaiczne i rekuperacyjne.

Ostatnim, najprzyjemniejszym etapem współpracy, jest przekazanie lokatorowi kompletu kluczy, aby mógł zacząć prowadzić nowe, lepsze życie w domu szkieletowym na terenie Dolnego Śląska.

O szczegółach oferty i poszczególnych etapach pracy nad budową domu energooszczędnego informują nasi wykwalifikowani pracownicy. Jeśli masz jakieś wątpliwości - skontaktuj się z firmą Box Haus.

Domy szkieletowe Dolny ŚląskOszczędność w nowej odsłonie

Korzyści płynące z posiadania domu szkieletowego na Dolnym Śląsku oferowanego przez Box Haus obejmują zarówno prywatne, jak i globalne aspekty. Domy szkieletowe na Dolnym Śląsku są wyposażone w systemy fotowoltaiczne, dzięki którym właściciel budynku może korzystać z energii słonecznej pozyskiwanej w ciągu dnia. Przekształcenie energii świetlnej w energię elektryczną pozwala na pokrycie rachunków za prąd przez cały rok. Dodatkowe systemy rekuperacji montowane w domach szkieletowych na Dolnym Śląsku, odpowiadają za mechaniczną wentylację z odzyskiem ciepła. Naszej firmie zależy na tym, by odzysk ciepła i oszczędność finansowa były wpisane w każdą inwestycję przeznaczoną dla klientów Box Haus.

Trwałość i jakość w architekturze

Firma Box Haus chce, by każda osoba zainteresowana ofertą domów szkieletowych na Dolnym Śląsku miała gwarancję jakości i trwałości. Naszym klientom dajemy gwarancję wytrzymałości budynków na ponad 100 lat - jest to wartość oszacowana przez zespół ekspertów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, dla której zadowolenie przyszłych właścicieli domów energooszczędnych jest najważniejsze.

Box Haus korzysta z wiedzy i doświadczenia najlepszych architektów, montażystów i budowlańców. Naszym celem jest dostarczanie klientom funkcjonalnych rozwiązań w przyspieszonym tempie - wybudowanie domu szkieletowego na Dolnym Śląsku i terenie całej Polski zajmuje nam od trzech do czterech miesięcy.

Skontaktuj się

Fachowe doradztwo

Współczesny rynek nieruchomości obfituje w różnego rodzaju propozycje architektoniczne. Box Haus wychodzi naprzeciw ze swoją niezwykle atrakcyjną ofertą domów szkieletowych na Dolnym Śląsku. Jesteśmy liderem wśród firm tego typu, gwarantując klientom fachowe doradztwo i specjalistyczną pomoc wynikającą z profesjonalizmu i zaangażowania. Zależy nam na każdej osobie, która chce skorzystać z naszej oferty, dlatego pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klienta.

Potwierdzeniem naszych słów są liczne referencje klientów, które świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych domów szkieletowych na Dolnym Śląsku. Box Haus dysponuje dziesiątkami światowej rangi certyfikatów, które mogą być jednym z powodów podjęcia decyzji o zakupie domu energooszczędnego stworzonego właśnie przez nas.

Domy szkieletowe Dolny Śląsk

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź