Domy parterowe Śląsk

Box Haus to firma działająca z powodzeniem w branży budowlanej od ponad 15 lat. Nieustannie podnosimy sobie poprzeczkę, aby budować zeroenergetyczne domy jak najwyższej jakości i przede wszystkim takie, które będą spełniać wszystkie wymagania inwestorów. Dzięki zgranemu zespołowi pracowników, którzy od lat stawiają budynki o najwyższych standardach wykończenia, możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi pracami. Nasz zespół inżynierów nieustannie pracuje nad rozwojem obecnych i wdrażaniem nowych technologii, które sprawią, że staniemy się firmą będącą niekwestionowanym liderem w branży budowlanej. W głównej mierze zajmujemy się realizowaniem indywidualnych projektów naszych klientów, a dodatkowo w ofercie posiadamy również domy parterowe na Śląsku oferowane przez Box Haus.

Domy parterowe Śląsk - szeroki wybór projektów

Domy parterowe na Śląsku oferowane przez Box-Haus, które znajdują się w ofercie, to także gotowe projekty, które można dowolnie modyfikować. Nasz zespół specjalistów opracował je jednak tak, aby jak najbardziej odpowiadały wymaganiom większości klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zebranym analizom udało im się stworzyć projekty, które bazują na obecnych predyspozycjach inwestorów. 

Energooszczędne domy parterowe są jednymi z najchętniej wybieranych rodzajów budynków mieszkalnych. Dobrze zaplanowana komunikacja pomiędzy pomieszczeniami pozwala na swobodne przemieszczanie się między poszczególnymi pokojami. Na projekty firmy Box Haus składa się ponad kilkadziesiąt ofert, dzięki którym każdy klient ma możliwość wyboru swojego idealnego domu. Dysponujemy zdjęciami przeprowadzonych realizacji, co sprawia, że każdy może zobaczyć finalny efekt prac nad domami parterowymi. Wszystkie projekty dostosowujemy do wielkości działki oraz wymagań, jakie przed nami postawisz. Jeśli dom ma być rozłożysty i pokrywać większą część działki, z pewnością dobierzemy go tak, aby zostało spełnione to kryterium.

Zobacz nasze realizacje

BOX HAUS - najlepsze domy parterowe na Śląsku

Box Haus od wielu lat zajmuje się projektowaniem domów parterowych na Śląsku i w całej Polsce. Dzięki uzyskanemu doświadczeniu wiemy, czego potrzebuje inwestor, aby jego dom był jak najbardziej praktyczny i jednocześnie dawał poczucie azylu. 

Mnogość oferowanych projektów domów parterowych, które można dodatkowo personalizować pozwala na dobranie odpowiedniego budynku do wielkości terenu, który jest przeznaczony pod zabudowę. Nie skupiamy się tylko na bryle, ale także na tym, na czym będzie znajdować się domu. Naszym głównym założeniem jest połączenie praktyczności i funkcjonalności z estetyką wykończenia. Ponadto dużą uwagę przykładamy również do tego, aby stosowane rozwiązania architektoniczne były zgodne z nowoczesnymi trendami. Jeśli szukasz domu parterowego na Śląsku, który będzie spełniał Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami, a my pomożemy doborze odpowiedniego projektu i rozwiązań do Twoich wymagań!

Skontaktuj się

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź