Mikołów (mieszkania)

Realizacja w Mikołowie – budynek 5-segmentowy, 10 mieszkań.

Prosty budynek w zabudowie szeregowej, dopasowany do wymiaru działki. Na życzenie inwestora udało się przygotować projekt, w którym każdy budynek ma wymiar 7x9m i podzielony jest na 2 mieszkania. Mieszkania posiadają salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie oraz łazienkę. Górne mieszkanie dodatkowo posiada przeszklony balkon. Dolne mieszkania posiadają własny ogródek.

Każde mieszkanie ma 46m2 powierzchni - idealna koncepcja pod wynajem. Dzięki zabudowie szeregowej i tylko dwóm mieszkaniom na budynek - tego typu osiedla można z powodzeniem budować na terenach przewidujących tylko zabudowę jednorodzinną.

Mieszkania posiadają ogrzewanie elektryczne, elektryczny podgrzewacz wody (ATLANTIC) i klimatyzację. To najnowocześniejsze takie osiedle w Mikołowie. Dzięki energooszczędności budynków i zastosowanym materiałom, koszty użytkowania mieszkań (energia elektryczna na potrzeby ogrzewania, chłodzenia, ciepłej wody, potrzeb domowych) to 250zł miesięcznie! Po zastosowaniu małych zestawów fotowoltaicznych mogą spaść do zera.

  • Powierzchnia
    499,6 m2
  • Rok realizacji
    2019
  • Klasa energetyczna
    A+

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź