Projekty domów energooszczędnych

Katalog BOX HAUS

Gotowe projekty domów energooszczędnych od BOX HAUS. W naszej ofercie znajdują się projekty domów, które zostały stworzone w oparciu o najbardziej funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania. Dzięki różnorodności stylistycznej i wielkości proponowanych domów, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Z BOX HAUS stworzysz swój wymarzony gotowy dom energooszczędny w 3 prostych krokach:

  1. Wybierz swój ulubiony projekt domu energooszczędnego, z dostępnej bazy projektów (lub przedstaw nam swoje indywidualne wymagania, do których postaramy się dopasować).

  2. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

  3. Poczekaj, aż stworzymy dla Ciebie Twój dom w ekspresowym tempie!

Tworzymy prefabrykowane domy zeroenergetyczne z zachowaniem najwyższych standardów budowlanych. Kompleksowa usługa budowy domów energooszczędnych - od projektu, po przekazanie gotowego budynku. Na życzenie możemy również wykończyć dom do stanu deweloperskiego. Nasze domy energooszczędne mogą być też wykonane w oparciu o indywidualnie dopasowany projekt. Zobacz też naszą inwestycję: gotowe domy energooszczędne na sprzedaż

Dołącz do grona zadowolonych klientów BOX HAUS!

Domy energooszczędne parterowe

Domy energooszczędne szeregowe

Najlepszym potwierdzeniem rzetelności realizowanych projektów, są uzyskane certyfikaty, opinie naszych Klientów oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów w branżowych mediach. 

Sprawdź